Příleský Mlýn


Stylová restaurace Vás zve do prostředí bývalého mlýna s možností pořádání rautů, firemních prezentací či školení, promocí, trachtací, svateb a jiných oslav.

Restaurace má kapacitu 50 míst, salónek 60 míst a letní zastřešená terasa 35 míst. V prvním patře je pak k dispozici velký stylové zařízený sál s kapacitou 90 míst a v přilehlém salonku s barem je dalších 40 míst.

U nás naleznete klasickou českou kuchyni, ale i speciality z mezinárodní kuchyně, pizzerii ....Váš číšník nejen že bude do detailů znát všechny nabízené pokrmy, ale bude vám také schopen poradit s jejich výběrem. Jako zvlášť vhodné je v případě návštěvy skupinky labužníků zvolit po dohodě servírování přímo z mís, na nichž jsou vybrány speciality a jednotlivé pokrmy. Milovníci vín si mohou vybrat z velké nabídky kvalitních vín Vinné sklepy Lechovice.

Pro setkání skupin přátel či oslavu typu barbeque zde máme připravené příjemné posezení v přírodě "Párty ostrov" - samostatně stojící zrenovovaná stodola otevřená do přírody, vybavená vnitřním krbem s grilem, barem, zahradním nabytkem, lehátky. Pro zábavu je nachystán kroket a šipky. Grilovat lze podle přání jak masa, ryby, tak i po dohodě selátko.

Ať již zvolíte vlastní výběr, poradíte se s číšníkem, či v případě společnosti volíte rovnou nabízené lahůdky, Vám přejeme příjemné posezení a dobrou chuť.

© 2007 Příleský mlýn, Baleso, s.r.o.