Příleský Mlýn


Masáž působí příjemně na každého a využívaly se již ve staré Číně. Kromě jejich zdravotních účinků a relaxaci spojené s úlevou po fyzické námaze jsou v oblibě i kvůli psychické relaxaci a příjemně strávenému času, kdy se věnujeme sami sobě a péči o své tělo i duši. Jako účinná podpora relaxace pomáhá masáž odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Masáž pomáhá udržovat kolagenová vlákna, která kůži propůjčují její elasticitu a sílu a bojují proti vráskám.

Nabízíme Vám:
KLASICKÁ MASÁŽ je orientovaná na průběh svalů a fascií, provádí se většinou velkým tlakem. Naopak  manuální lymfodrenáž se zaměřuje na lymfatický systém, kůži a podkoží a provádí se malým tlakem. Klasická masáž není vhodná ihned po zátěži, zpomaluje totiž regeneraci, proto volíme manuální lymfodrenáž popř. druhý den masáž relaxační. Provádění klasické masáže zároveň s lymfodrenáží není vhodné.
RELAXAČNÍ MASÁŽ se provádí malým tlakem a pomalu, aby svaly zregenerovaly a uvolnily se. Relaxační masáž stejně jako manuální lymfodrenáž provádíme po těžkém a náročném dni nejen jako regeneraci tělesnou ale i duševní.

Ať Vás trápí bolesti kloubů, svalů, nebo chcete jenom příjemně odpočívat, regenerovat po sportovním výkonu, objednejte se na tel. 581 622 656

© 2007 Příleský mlýn, Baleso, s.r.o.